Bu bayram Papionella ile renklensin

ddBayram demek yeni ayakkabı demek… !!!
Renkli Fiyonklar, Neşeli Ayaklar www.papionella.com’da hayat buluyor.

www.papionella.com tüm kız çocukları için tak-çıkar fiyonklu babet ayakkabılar ve saç tokaları tasarlıyor.

Sağlıklı, pratik ve ekonomik ayakkabı ve kurdele seçenekleri ile Papionella.com, tüm kız anne ve babalarına yardımcı olmak için web sayfasını açtı.

Çocuklar için bu hizmet Begüm Akgül ve Ahu Engindeniz Yağlıkçı’nın renkli ve yaratıcı fikirlerinin bir araya gelmesi ve hep kız çocukları için bir şeyler tasarlama arzusunun sonucunda hayata geçiyor.

DSC_0810

Kız çocukları denince akla gelen, modası hiç geçmeyen iki klasik vardır. Babet ayakkabılar ve kurdeleden fiyonklar. Geçmiş nesiller de çocukluklarına babet giydirmişler ve kurdeleden tokalar takmışlardır. Halen çok tercih edilen kurdeleden fiyonkları babet ayakkabılar üzerinde değiştirebilmek ve tokalarla tamamlamak bir kız çocuğunu büyütürken annelere yardımcı olacak sağlıklı;pratik ve ekonomik  fırsatlardan biri..

İşte Papionella’nın klasik renklerdeki deri babetleri ve 28 renkte rengarenk tak-çıkar fiyonkları sayesinde, hem web sitesinde  tasarım yapmanın keyfine varabilir,  hem de kız çocuklarınıza elbiseler, pantolonlar, etekler altına uyumlu olanı aramaktan kurtulabilirsiniz.

papionella photo 1

Papionella ayakkabıları bir çocuğun ayak yapısı ve ayak sağlığı düşünülerek özenle tasarlandı. İçi ve dışı tamamen deri olan ayakkabılar tabana yerleştirilen destek yastığı ile ayak konforuna özen papionella photo 2göstermekte, etrafından bulunan biye ağız lastiği ayakkabıların çocukların ayaklarını vurmasının ve ayaktan çıkmasını engellemektedir.

Papionella.com tüm kız anne ve babalarına   yardımcı olmak icin web sayfasini acti. Tasarımlarınızı www.papionella.com‘da tamamladıktan sonra aynı gün kargo ve ücretsiz değişim imkanından yararlanarak siparişinizi verebilir, 0 (533) 217 96 92 no’lu telefondan ulaşabilir veya info@papionella.com a mail atabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s